Planujesz podróż na Północ?

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić

Szukasz idealnej wycieczki na Islandię? Jesteśmy w stanie przygotować w pełni spersonalizowane wakacje na Islandii nie tylko dla Ciebie i Twoich bliskich, ale również dla firmy lub klienta. Możemy również zorganizować Twój wyjazd do innych krajów na Północy, między innymi na Grenlandię, Wyspy Owcze, do Szwecji czy na Alaskę.

Docieranie do najpiękniejszych miejsc na Islandii jest dla nas przywilejem. Bez względu na to czy podróżujemy samodzielnie czy w towarzystwie rodaków lub Islandczyków. Takie podejście nie zmieniło się od lat .

Promujemy świadomą turystykę, która objawia się szacunkiem dla lokalnych zwyczajów i spotykanych po drodze ludzi. Wspieramy lokalną gospodarkę nocując w islandzkich hotelach i pensjonatach, jedząc w tutejszych restauracjach, korzystając z usług islandzkich firm. Podczas wyjazdów korzystamy z nowych samochodów, komfortowych miejsc noclegowych i korzystnych ubezpieczeń.

Zależy nam na tym, aby goście mieli możliwość autentycznego doświadczania miejsc, do których się wybiorą. Szanujemy Twój czas przeznaczony na urlop, więc plan podróży zostanie w pełni spersonalizowany i dostosowany do oczekiwań. Zazwyczaj nie oferujemy regularnych wycieczek w określonych datach, skupiając się na indywidualnym podejściu do każdego klienta. Jeżeli chcesz spędzić z IceStory swoje wakacje na Islandii, wyślij do nas wiadomość.

Dlaczego wybrać się z nami?

null

Działamy legalnie

IceStory jest legalnie działającą firmą. Podczas wycieczki na Islandię oraz do innych krajów na Północy wybierzesz się z licencjonowanym polskim przewodnikiem, który ma również wymagane prawo jazdy kategorii D.
null

Znamy wyspę

Berenika mieszkała na Islandii nieprzerwanie przez 7 lat, Piotr poza 4 latami na Islandii spędził również 3 lata w Norwegii. Do tej pory napisaliśmy wspólnie 2 reportaże o wyspie “lodu i ognia”, w przygotowaniu są kolejne publikacje, między innymi książka o polskiej emigracji w Norwegii.
null

Posiadamy doświadczenie

Dzięki pracy zawodowej dobrze znamy islandzki rynek turystyczny oraz posiadamy sieć lokalnych kontaktów. Przez kilka ostatnich lat podróżowaliśmy głównie po Północy. Chętnie pokażemy Ci nasze ulubione miejsca w Norwegii, na Wyspach Owczych czy na Grenlandii.
null

Podchodzimy indywidualnie

Twój plan podróży zostanie dopasowany do Ciebie, dzięki czemu nasze wycieczki na Islandię oraz do innych krajów na Północy są w pełni spersonalizowane i nastawione na spełnienie indywidualnych potrzeb.

Nasze wycieczki na Islandię

Plany szyte na miarę

Inne wyjazdy na Północ

Grenlandia, Alaska, Szwecja

Skontaktuj się z nami jeżeli potrzebujesz organizacji wyjazdu firmowego lub incentive na Islandii dla swojego klienta.

Kontakt

Napisz do nas korzystając z formularza obok, zadzwoń lub skontaktuj się przez FB / Instagram.

E-mail

kontakt@icestory.pl

Telefon

+48 578 646 416

Wyślij do nas wiadomość