Sprawdź wycieczki po Islandii z polskim przewodnikiem, który posiada nie tylko ogromne doświadczenie, ale również zadba o Twoje bezpieczeństwo. Wybierz się w niezapomnianą podróż po jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie. Zobacz wyspę zmieniających się krajobrazów, surowej przyrody i niepowtarzalnych miejsc. Poczuj Islandię wszystkimi zmysłami, posłuchaj o tutejszej historii i kulturze zabierając mnóstwo niesamowitych wrażeń ze sobą. Bez względu na to czy przylatujesz samemu, z rodziną czy z grupą przyjaciół, jesteśmy w stanie pokazać Ci miejsca mniej popularne lub te, które w ogóle nie występują w przewodnikach.

Półwysep Hornstrandir, widok na latarnię w Hornbjargsviti. © Marta Fryziak, @Nordferd

Wyjazdy i warsztaty fotograficzne na Islandii

Razem z profesjonalną fotografką i naszym zdaniem właścicielką jednego z najpiękniejszych głosów w radiowej Trójce, Aleksandrą Kaczkowską, która od ponad dziesięciu lat prowadzi program Ciemna Strona Mocy, zapraszamy na wycieczki i warsztaty fotograficzne na Islandii.

Rodzinne wakacje na Islandii

Wyspa fascynuje podróżników bez względu na ich wiek. Jeżeli martwisz się o to, czy uda się wygodnie podróżować z dzieckiem po Islandii lub czy Twoi rodzice będą mogli przejść się po lodowcu lub zobaczyć naturalnie utworzoną jaskinię lodową, koniecznie się odezwij! Zorganizujemy prawdziwie rodzinne wakacje na Islandii, podczas których każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Nie zapominamy o odpoczynku, wzięciu oddechu od codziennych spraw czy spełnieniu marzenia jakim może być lot samolotem nad absolutnie fascynującymi rzekami w interiorze.

Prywatny przewodnik po Islandii

Jesteśmy elastyczni. Słuchamy Twoich potrzeb. Spędź wakacje na Islandii dokładnie tak, jak chcesz. Z planem lub bez, za to w towarzystwie doświadczonego przewodnika, który pokaże Ci oblicza tej niesamowitej wyspy.

Wczasy na Islandii

Zorganizowane od przylotu na międzynarodowe lotnisko w Keflaviku aż po ostatnie godziny przed lotem powrotnym do domu. Nie musisz się martwić o transport, noclegi, plan podróży czy konieczność samodzielnego prowadzenia samochodu. Polski przewodnik zadba o Ciebie i Twoich bliskich, jednocześnie pozwalając na to, by wystarczyło czasu na odwiedzenie najważniejszych atrakcji, brak pośpiechu i dotarcie do kilku miejsc, które stanowią kwintesencję Islandii.

Wycieczka śladami książek

Zbierając materiały do obu książek o Islandii spędziliśmy w podróży kilka miesięcy (mając przy tym “normalne” życie w Reykjaviku). Jeśli bliskie Ci są opowieści z Fiordów Zachodnich, chcesz na własne oczy zobaczyć opuszczoną bazę wojskową na górze Straumnesfjall lub spędzić noc koło przetwórni w Djupaviku, który traktujemy jak drugi dom, chętnie wrócimy z Tobą do tych miejsc, ludzi i opowieści. Koniecznie sprawdź stronę nasze książki o Islandii!

Wycieczki grupowe po Islandii

Wybierz się na wyspę wraz ze znajomymi – to jedna z najlepszych form spędzania czasu w kraju, gdzie latem słońce prawie nie zachodzi, a zimą nad głową tańczy nieuchwytna zorza polarna. Przed Wami kilka opcji zwiedzania: kemping, samodzielna podróż samochodem lub wycieczka zorganizowana dookoła Islandii wraz z polskim przewodnikiem. Gwarantujemy – nie będziecie się nudzić!

Kontakt

Napisz do nas korzystając z formularza obok, zadzwoń lub skontaktuj się przez FB / Instagram.

E-Mail

kontakt@icestory.pl

Telefon

+48 578 646 416

Wyślij do nas wiadomość