Organizujesz wycieczki incentive na Islandię dla swoich pracowników lub szukasz lokalnego przewodnika i pilota, który będzie w stanie podjąć się organizacji wyjazdu firmowego na daleką Północ? Chcesz zorganizować wakacje dla swojego klienta lub szukasz oferty wyjazdu motywacyjnego do jednego z najpiękniejszych miejsc na świecie, podczas którego pracownicy będą mieli okazję się zintegrować?

Bez względu na to ile osób będzie liczyła grupa, czy macie ochotę na lot helikopterem, snorkeling w szczelinie międzykontynentalnej, eksplorowanie naturalnie utworzonej jaskini lodowej czy zjazd do kaldery uśpionego wulkanu, jesteśmy w stanie zorganizować dla Waszej firmy niezapomniany wyjazd. Nasze wycieczki incentive na Islandię to niezapomniane przeżycie dla wszystkich uczestników wyprawy! Każde zapytanie traktujemy indywidualnie – napisz do nas korzystając z zakładki kontakt. Zapraszamy również na stronę o firmie, aby dowiedzieć się więcej o marce Icestory.

Istnieje również opcja zorganizowania na Islandii konferencji, wykładów, warsztatów lub spotkania biznesowego.

W ramach wycieczki incentive na Islandię oferujemy:

  • spersonalizowany plan podróży
  • wycieczkę po Islandii szytą na miarę
  • opiekę polskiego przewodnika
  • wycieczki fakultatywne dostosowane do grupy
  • wymagany transport wraz z licencjonowanym kierowcą
  • pominięcie płacenia “kilku” prowizji jak to ma miejsce w przypadku, gdy korzystają Państwo z pośrednika w Polsce nieposiadającego swojej bazy na Islandii

Kontakt

Napisz do nas korzystając z formularza obok, zadzwoń lub skontaktuj się przez FB / Instagram.

E-Mail

kontakt@icestory.pl

Telefon

+48 578 646 416

Wyślij do nas wiadomość