Zdajemy sobie sprawę, że Islandia co roku przyciąga osoby powiązane z mediami, pracujące kreatywnie czy szukające inspiracji. To nie tylko piękne miejsce, z niemalże pocztówkowymi widokami, ale również kawał interesującej historii. Dodatkowo na wyspie Polacy stanowią największą mniejszość i, co tu kryć, odbijamy się na islandzkiej codzienności oraz wpływamy na przyszłość tego kraju.

Do tej pory powstało kilka wartych uwagi materiałów dotyczących Islandii – część z nich jako projekt filmowy, program telewizyjny czy w formie książek i artykułów. Jeżeli jednak reprezentujesz media i planujesz przylecieć na Islandię, by zrealizować materiał dotyczący wyspy i jego mieszkańców, możemy Ci pomóc.

Islandia to niewielka społeczność, w której ważną (o ile nie najważniejszą) rolę odgrywają powiązania i znajomości. To one otwierają drzwi i pozwalają historii płynąć. Znamy to doskonale z własnego doświadczenia.

W ramach oferty dla mediów możemy:

  • zrobić dla Ciebie research i znaleźć rozmówców do projektu
  • napisać artykuł na wybrany przez Ciebie temat dotyczący Islandii
  • stworzyć przewodnik
  • zorganizować wyjazd na Północ wraz z dotarciem do niezbędnych lokalizacji

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do odmowy współpracy w przypadku, gdy zlecenie godzi w prawa osób trzecich lub jest formą naruszającą w jakikolwiek sposób dobra prawnie chronione. Nie podejmujemy się również współpracy, która ma znamiona plagiatu lub zleceń polegających na byciu ghostwriterem.

Kontakt

Napisz do nas korzystając z formularza obok, zadzwoń lub skontaktuj się przez FB / Instagram.

E-Mail

kontakt@icestory.pl

Telefon

+48 578 646 416

Wyślij do nas wiadomość