Poniżej znajdziesz odnośniki do podstawowej oferty. Jeżeli potrzebujesz wsparcia wykraczającego poza nią skontaktuj się z nami, korzystając z zakładki kontakt. Jesteśmy w stanie przygotować w pełni spersonalizowane wakacje na Islandii nie tylko dla Ciebie i Twoich bliskich, ale również dla firmy lub klienta. Możemy również zorganizować Twój wyjazd do innych krajów na Północy, między innymi na Grenlandię, Wyspy Owcze czy na Alaskę.

Jak zwiedzamy?

Docieranie do najpiękniejszych miejsc na Islandii jest dla nas przywilejem. Bez względu na to czy podróżujemy samodzielnie czy w towarzystwie rodaków lub Islandczyków. Takie podejście nie zmieniło się od lat .

Promujemy świadomą turystykę, która objawia się szacunkiem dla lokalnych zwyczajów i spotykanych po drodze ludzi. Wspieramy lokalną gospodarkę nocując w islandzkich hotelach i pensjonatach, jedząc w tutejszych restauracjach, korzystając z usług islandzkich firm. Podczas wyjazdów korzystamy z nowych samochodów, komfortowych miejsc noclegowych i korzystnych ubezpieczeń.

Zależy nam na tym, aby goście mieli możliwość autentycznego doświadczania miejsc, do których się wybiorą. Szanujemy Twój czas przeznaczony na urlop, więc plan podróży zostanie w pełni spersonalizowany i dostosowany do oczekiwań. Nie oferujemy regularnych wycieczek w określonych datach, skupiając się na indywidualnym podejściu do każdego klienta. Jeżeli chcesz spędzić z IceStory swoje wakacje na Islandii, wyślij do nas wiadomość.

Dlaczego my?

Mieszkamy na wyspie od kilku lat, a co za tym idzie znamy kraj nie tylko z punktu widzenia turysty spędzającego świetne wakacje na Islandii, ale i z perspektywy codzienności. Napisaliśmy dwie książki o Islandii i poznaliśmy ją wystarczająco, by móc powiedzieć, że doskonale wiemy, co robimy. Przyznajemy przy tym z całą pokorą, że wyspa ciągle nas zaskakuje. Mimo wiedzy i doświadczenia, nie ośmielamy się pisać, że poznaliśmy Islandię jak własną kieszeń. Według spotkanych przez nas Islandczyków, jest tylko jeden człowiek na wyspie, któremu udało się to w pełni. Dlatego każda podróż, to ciągłe odkrywanie, poznawanie Islandii na nowo, pod innym niebem, z inną pogodą, z nowymi ludźmi.

Od kilku lat jesteśmy związani z islandzką branżą turystyczną, głównie za sprawą największej w kraju platformy Guide to Iceland, która została otwarta dla Polaków dzięki pracy połowy naszego duetu. Wyrobiona sieć kontaktów nie tylko na Islandii, ale także na Grenlandii, Wyspach Owczych czy w Norwegii pozwala nam na zorganizowanie niemalże każdego rodzaju wyjazdu na Północ.

Jeżeli chcesz zobaczyć kilka z naszych ulubionych lokalizacji, sprawdź sekcję Islandia, Grenlandia, Wyspy Owcze.

Dużo podróżujemy, bywa jednak, że nie publikujemy z danych miejsc żadnych treści ani na stronie, ani w social mediach. Powód jest prosty – w czasach, gdy niemal wszystko zostało sfotografowane i otagowane, doceniamy momenty, gdy możemy się analogowo pozachwycać. Dodatkowo część lokalizacji chcemy zostawić dla osób, które postanowią spędzić z Icestory swoje wakacje na Północy.

Ruszamy? Jak to mówią Islandczycy: Áfram með smjörið czyli naprzód z masłem :)

Wycieczki po Islandii z polskim przewodnikiem

Zaplanuj wakacje na Islandii w towarzystwie polskiego przewodnika, który posiada nie tylko ogromne doświadczenie (sprawdź zakładkę o firmie), ale również zadba o Twoje bezpieczeństwo. Wybierz się na niezapomnianą wycieczkę po jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie. Zobacz wyspę zmieniających się krajobrazów, surowej przyrody i niepowtarzalnych miejsc...
Sprawdź

Wycieczki incentive / firmowe na Islandię

Planujesz wycieczkę incentive dla swoich pracowników lub szukasz lokalnego przewodnika i pilota, który będzie w stanie podjąć się organizacji wyjazdu firmowego na Islandii? Chcesz zorganizować wakacje dla swojego klienta lub szukasz oferty wyjazdu motywacyjnego do jednego z najpiękniejszych miejsc na świecie, podczas którego pracownicy będą mieli okazję się zintegrować?
Sprawdź

Oferta dla mediów

Zdajemy sobie sprawę, że Islandia co roku przyciąga osoby powiązane z mediami, pracujące kreatywnie czy szukające inspiracji. To nie tylko piękne miejsce, z niemalże pocztówkowymi widokami, ale również kawał interesującej historii. Dodatkowo na wyspie Polacy stanowią największą mniejszość i, co tu kryć, odbijamy się na islandzkiej codzienności oraz wpływamy na przyszłość tego kraju.
Sprawdź

Inne wycieczki na Północ

Chociaż skupiamy się głównie na Islandii ze względu na jej bliskość do innych państw nordyckich, jesteśmy w stanie zorganizować Twój pobyt na Wyspach Owczych, podróż na Grenlandię czy do Norwegii. Z nami lub z kimś kto już jest na miejscu. Wszystko zależy od Ciebie! Sprawdź stronę o firmie oraz skontaktuj się korzystając z opcji kontakt.
Sprawdź

Kontakt

Napisz do nas korzystając z formularza obok, zadzwoń lub skontaktuj się przez FB / Instagram.

E-Mail

kontakt@icestory.pl

Telefon

+48 578 646 416

Wyślij do nas wiadomość