W

Wygraj bilety na Svalbard!

svalbard

Jeżeli Tobie również od jakiegoś czasu marzy się napicie ruskiej wódki obok opuszczonej kopalni prawie pod biegunem północnym, chcesz przekonać się na własne oczy jak wygląda „Białe”, albo zwyczajnie spełnić marzenie życia – teraz masz okazję! To pierwszy konkurs na naszym blogu dlatego chcieliśmy przygotować dla Was coś naprawdę niezwykłego, co w jakiś sposób realnie wpłynie na Wasze życie i zrealizuje kilka północnych snów. Do wygrania są DWA bilety z Oslo do Longyearbyen, darmowa wycieczka z przewodnikiem po najciekawszych miejscach stolicy Svalbardu oraz ponad 50% zniżkę na noclegi w Gjestehuset102!

 

Na kiedy potrzebuję paszportu?

Wylot jest 27 maja, a powrót 3 czerwca 2016. Będziemy trzymać kciuki za pogodę i niezwykłe wrażenia:)

Czy muszę sprzedać swoją duszę?

Nie. Wystarczy, że w kreatywny sposób „Opowiesz nam swoją północną historię. Forma jest dowolna – teksty, zdjęcia, rysunki, piosenki biesiadne i każdy inny przejaw artystycznych środków wyrazu są bardziej niż mile widziane.

Ale ja nie byłam/em nigdy na Svalbardzie, Islandii, Północy w ogóle.

Nic nie szkodzi. To Twoja historia i jesteś panem wykreowanej opowieści. Jeżeli czujesz, że Północ Cię wzywa – będziesz wiedzieć co robić:)

Są tylko dwa bilety do wygrania?

Tak się składa, że mamy dla Was również dwie książki „Białe. Zimna wyspa Spitsbergen” Ilony Wiśniewskiej, z autografami autorki:)

Co się stanie z pracami po zakończeniu konkursu?

Jako fani wszelkich opowieści chcielibyśmy, aby część Waszych prac znalazła się na naszym blogu. Oczywiście z respektowaniem wszelkich praw autorskich.

Gdzie mam podpisać?

Ponieważ mamy czteroręczne moce przerobowe przyjmujemy tylko po jednym zgłoszeniu, na adres: konkurs@icestory.pl

Mały update, 4.02.2016:

Info o naszym konkursie dotarło na Svalbard! W związku z tym Gjestehuset102  postanowił w szczególny sposób powitać Zwycięzców – darmową podwózką z lotniska, samochodową wycieczką z przewodnikiem po najciekawszych miejscach Longyearbyen, butelką wina na podtrzymanie północnych snów i dachem nad głową (bo jak sami sugerują – jest zdecydowanie za wcześnie na namiot!:)) w nieprzyzwoicie niskiej cenie 400 Nok za dwuosobowy pokój/doba. Oczywiście ze śniadaniem:)

W związku z tym dokonaliśmy nieznacznych zmian w Regulaminie – Przeczytajcie!

gjestehuset102

Sprawdź Gjestehuset102 na FB

Konkurs trwa od 1 lutego do 15 marca 2016. Regulamin dostępny TUTAJ

 1. Agnieszka says:

  Z różnych powodów nie wzięłam udziału w tym konkursie… Smutek straszny, bo baardzoo chciałabym pojechać na Svalbard, magiczne miejsce. Świetny pomysł z tym konkursem i mam nadzieję, że szybko będize następny! Pozdrawiam.

 2. evenual says:

  Trzymam kciuki za biorących udział w konkursie – taka podróż to marzenie „ściętej głowy”, przynajmniej mojej… ;D Tym razem odpuszczam, bo w tych terminach będę miała miesięcznego maluszka, więc bez szans. Oczywiście „Białe…” Ilony Wiśniewskiej już dawno zaliczone – ale gorąco polecam lekturę o mroźnej Północy! Powodzenia Moi Drodzy!!!

  1. BiP says:

   Spokojnie, to nie ostatni konkurs z „marzeniami” na naszym blogu. Co do „Białego” masz rację – również gorąco polecamy i trzymamy kciuki za powodzenie Twojej „akcji” 🙂

  2. IceStory says:

   Spokojnie, to nie ostatni konkurs z „marzeniami” na naszym blogu. Co do „Białego” masz rację – również gorąco polecamy i trzymamy kciuki za powodzenie Twojej „akcji” 🙂

   1. IceStory says:

    Konkurs jest skierowany do wszystkich, bez względu na szerokość geograficzną:) Oslo jest najbardziej optymalne, bo bez przesiadek, a w dodatku i tak nie wiemy skąd będzie pochodził Zwycięzca 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *