Najnowsze wpisy

Szepty Kamieni

Dziś mija dokładnie pół roku od momentu, gdy “Szepty kamieni. Historie z opuszczonej Islandii”, trafiły na księgarskie półki dzięki krakowskiemu wydawnictwu Otwarte. Tym samym chcielibyśmy Wam bardzo podziękować za zaufanie, jakim nas obdarzyliście i wszystkie dobre słowa, płynące mailowo po dziś dzień z różnych części kraju. Nierzadko z Islandii i dalekiego Hotelu Djupavik, który w 2017 roku odwiedziło więcej gości z Polski niż w całej jego historii 🙂 Z rozbawieniem i nieukrywaną dumą, pisali do nas właściciele i pracownicy hotelu, którzy składali autografy w egzemplarzach książki. Byli też czytelnicy, którzy odwiedzili niemal wszystkie miejsca opisane w książce i zebrali autografy od większości bohaterów – od Sudaviku po Vestmanaeyjar.  

Raz jeszcze dziękujemy Wam za kilka tysięcy zakupionych egzemplarzy, które są teraz gdzieś na półkach i czekają na próbę czasu. Dziękujemy za obecność na spotkaniach autorskich oraz festiwalu Wachlarz, za prawie 500 hasztagów ze zdjęciami na Instagramie i FB, wysłuchanie kilku audycji radiowych, dziesiątki recenzji w Internecie, a także wszystkie opinie, które udało nam się usłyszeć w cztery oczy.

O książce „Szepty kamieni” możecie przeczytać na kilkunastu blogach i stronach, m.in.:

Lubimy czytać / Krytycznym Okiem / Bookiecik / sZAFa – Małgorzata Zakrzewska / Mamól książkowy / Blog Bernadetty Darskiej / Stacja Islandia – recenzja Marcina Kozickiego / Stacja Islandia – recenzja Emiliany Konopki / Marchewkowa Skandynawia / Dobra Polska Szkoła – portal polonijny / Bardziej lubię książki niż ludzi / Skandynawski blog Vigdis / Kącik z książką / Przy muzyce o książkach / Oczytany facet / Szuflada / Czytam bo lubię / Mniej niż 100 słów / Od deski do deski / Na regale u Marty Mrowiec / Echo z Północy / Odwieczna / Take Your Trip / Pióro kultury / Rude recenzuje / FSGK / Zafikowana / Irene Adler. Blog literacki / Medium.com – recenzja Martyny Zastrożnej / Book Detective / Love Read Sleep / Czytam i oglądam / Lego Ergo Sum / Nie samą pracą / Overreading / Wywiad w Wirtualna Polska / Runy, czarnoksiężnicy i potwory kradnące mleko – o magii na Islandii – Onet / Rudym spojrzeniem / MyScandi / mrswierzbicka / Tak sobie czytam / Niebieska sukienka / Czytam i piszę / Czytodajnia / Annatoannatamto

fot. główna: Żaneta&Arek Bochniak

 

  1. kingavonhenia says:

    Książkę otrzymałam w prezentcie. Po kilku przeczytanych rozdziałach jestem oczarowana tym pięknym poetyckim językiem. ‚Szepty Kamieni’ to kawał dobrej roboty, gratulacje!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *