Sprawdź wycieczki po Islandii z polskim przewodnikiem, który posiada nie tylko ogromne doświadczenie, ale również zadba o Twoje bezpieczeństwo. Wybierz się w niezapomnianą podróż po jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie. Zobacz wyspę zmieniających się krajobrazów, surowej przyrody i niepowtarzalnych miejsc. Poczuj Islandię wszystkimi zmysłami, posłuchaj o tutejszej historii i kulturze zabierając mnóstwo niesamowitych wrażeń ze sobą. Bez względu na to czy przylatujesz samemu, z rodziną czy z grupą przyjaciół, jesteśmy w stanie pokazać Ci miejsca mniej popularne lub te, które w ogóle nie występują w przewodnikach.

Półwysep Hornstrandir, widok na latarnię w Hornbjargsviti. © Marta Fryziak, @Nordferd
Półwysep Hornstrandir, widok na latarnię w Hornbjargsviti. © Marta Fryziak, @Nordferd

Wczasy na Islandii

Zorganizowane od przylotu na międzynarodowe lotnisko w Keflaviku aż po ostatnie godziny przed lotem powrotnym do domu. Nie musisz się martwić o transport, noclegi, plan podróży czy konieczność samodzielnego prowadzenia samochodu. Polski przewodnik zadba o Ciebie i Twoich bliskich, jednocześnie pozwalając na to, by wystarczyło czasu na odwiedzenie najważniejszych atrakcji, brak pośpiechu i dotarcie do kilku miejsc, które stanowią kwintesencję Islandii.

Wycieczka śladami książek

Zbierając materiały do obu książek o Islandii spędziliśmy w podróży kilka miesięcy (mając przy tym “normalne” życie w Reykjaviku). Jeśli bliskie Ci są opowieści z Fiordów Zachodnich, chcesz na własne oczy zobaczyć opuszczoną bazę wojskową na górze Straumnesfjall lub spędzić noc koło przetwórni w Djupaviku, który traktujemy jak drugi dom, chętnie wrócimy z Tobą do tych miejsc, ludzi i opowieści. Koniecznie sprawdź stronę nasze książki o Islandii!

Wycieczki grupowe po Islandii

Wybierz się na wyspę wraz ze znajomymi – to jedna z najlepszych form spędzania czasu w kraju, gdzie latem słońce prawie nie zachodzi, a zimą nad głową tańczy nieuchwytna zorza polarna. Przed Wami kilka opcji zwiedzania: kemping, samodzielna podróż samochodem lub wycieczka zorganizowana dookoła Islandii wraz z polskim przewodnikiem. Gwarantujemy – nie będziecie się nudzić!

Rodzinne wakacje na Islandii

Wyspa fascynuje podróżników bez względu na ich wiek. Jeżeli martwisz się o to, czy uda się wygodnie podróżować z dzieckiem po Islandii lub czy Twoi rodzice będą mogli przejść się po lodowcu lub zobaczyć naturalnie utworzoną jaskinię lodową, koniecznie się odezwij! Zorganizujemy prawdziwie rodzinne wakacje na Islandii, podczas których każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Nie zapominamy o odpoczynku, wzięciu oddechu od codziennych spraw czy spełnieniu marzenia jakim może być lot samolotem nad absolutnie fascynującymi rzekami w interiorze.

Prywatny przewodnik po Islandii

Jesteśmy elastyczni. Słuchamy Twoich potrzeb. Spędź wakacje na Islandii dokładnie tak, jak chcesz. Z planem lub bez, za to w towarzystwie doświadczonego przewodnika, który pokaże Ci oblicza tej niesamowitej wyspy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Każde zapytanie traktujemy indywidualnie – napisz do nas korzystając z zakładki kontakt lub z poniższych danych.

Prosimy o przesłanie kilku podstawowych informacji, które ułatwią stworzenie dla Ciebie oferty:

  • datę przylotu wraz z godziną (o ile lot jest zarezerwowany)
  • datę wylotu wraz z godziną (o ile lot jest zarezerwowany)
  • liczbę osób biorących udział w wycieczce
  • rodzaj zakwaterowania
  • informację na temat wyżywienia (poza śniadaniami)
  • czy są jakieś lokalizacje, które koniecznie muszą się znaleźć w planie podróży
  • czy są jakieś aktywności, które koniecznie muszą się znaleźć w planie podróży
  • przewidywany budżet wycieczki

E-Mail

kontakt@icestory.pl

Telefon

+48 578 646 416